Фарба Daisy, оранжева 5 літрів
SKU
20715
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20715 |
| Старий код SKU | 01-0804 |
| Код постачальника | 20715 |
| Основний EAN-13 | 5391539810020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 32089091 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/32 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 7.452 kg |
| Маса нетто | 7.45 kg |
Attachments and documentation

