Фарба для виявлення тічки Daisy, червона, 750 мл, Kerbl
SKU
20704
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20704 |
| Старий код SKU | 01-0793 |
| Код постачальника | 20704 |
| Основний EAN-13 | 5391539810297 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 32089091 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/480 |
| Чиста ширина продукту | 7.2 cm |
| Чиста висота продукту | 7.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 1.187 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 14.244 kg |
| Маса нетто | 1.19 kg |
Attachments and documentation

