Фартух для доїння Premium, водонепроникний, розмір XL, 140 x 124 см, Kerbl
SKU
15615
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15615 |
| Старий код SKU | 09-3208 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653156155 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | XL |
| Код постачальника | 15615 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 31.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.801 kg |
| Маса нетто | 0.8 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 16.472 kg |
