Фартух для доїння Premium, водонепроникний, з кишенями, розмір L, 125 х 118 см, Kerbl
SKU
15617
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15617 |
| Старий код SKU | 01-6121 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653156179 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | M |
| Код постачальника | 15617 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15/480 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.9 kg |
| Маса нетто | 1.9 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 61 cm |
| Вага коробки | 41.628 kg |
