Фартух для доїння та прибирання, водонепроникний, 100 х 125 см, білий, Kerbl
SKU
15150
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15150 |
| Старий код SKU | 09-3001 |
| Колір виробника | білий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653151501 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15150 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/600 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.7 kg |
| Маса нетто | 0.7 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 14 kg |
