Фотометр SDM 1 для кнура, Kerbl
SKU
229901
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 229901 |
| Старий код SKU | 08-0024 |
| Код постачальника | 229901 |
| Основний EAN-13 | 4018653906484 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90275000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Minitüb GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7 |
| Чиста ширина продукту | 2.2 cm |
| Чиста висота продукту | 2.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 2.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.012 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 6.899 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
