Гольфи для верхової їзди Brescia, синій/червоний, розмір 37-39, Covalliero
SKU
325310
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Другий код | 325310 |
| Старий код SKU | 05-8978 |
| Код постачальника | 325310 |
| Колір виробника | темно-синій/червоний гібіскус |
| Розмір | 37 - 39 |
| Основний EAN-13 | 4018653901434 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 61159500 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/100 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 8.906 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
