Граблі оцинковані, без держака, з 14 зубцями, 36 см, Kerbl
SKU
29363
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29363 |
| Старий код SKU | 10-8213 |
| Код постачальника | 29363 |
| Основний EAN-13 | 4018653385586 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Słowenia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/750 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 35.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.55 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
