Граблі оцинковані, без держака, з 16 зубцями, 41 см, Kerbl
SKU
29364
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29364 |
| Старий код SKU | 10-8214 |
| Код постачальника | 29364 |
| Основний EAN-13 | 4018653385593 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Słowenia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/750 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 0.597 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
