Граблі-вила для прибирання стійла Premium, з алюмінієвим держаком, чорні, Kerbl
SKU
323473
Виготовлений зі спеціальної суміші різних пластиків, що забезпечує оптимальну гнучкість як при високих, так і при низьких температурах.
- Розроблений для найважчих умов експлуатації при вивантаженні гною в причіп або причіп.
- особлива форма зубців забезпечує легкий збір гною
- надзвичайно легкий, навіть з встановленою ручкою, завдяки алюмінієвій ручці
- зроблено в Європі - індивідуально протестовано відповідно до найсуворіших вимог якості з точки зору ударостійкості, розтріскування та термостійкості (від -20°C до +50°C)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 323473 |
| Основний EAN-13 | 4018653936337 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 323473 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в ЄС |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/120 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 149 cm |
| Чиста вага продукту | 1 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
