Гріюча пластина для поїлок для птахів, 25 см, 15 Вт, Kerbl
SKU
70236
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70236 |
| Код постачальника | 70236 |
| Основний EAN-13 | 4018653702369 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85168020 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Потужність [Вт] | 15 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/216 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 4.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.606 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
| Висота коробки | 26.7 cm |
| довжина коробки | 34.5 cm |
| Вага коробки | 4.052 kg |
| Маса нетто | 0.61 kg |
