Гріюча пластина для поїлок для птахів, 30 см, 22 Вт, Kerbl
SKU
70237
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70237 |
| Код постачальника | 70237 |
| Основний EAN-13 | 4018653702376 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85168020 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Потужність [Вт] | 22 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/180 |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Чиста висота продукту | 34 cm |
| Чиста довжина продукту | 3.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.854 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 5.124 kg |
| Маса нетто | 0.85 kg |
