Гумова швабра для зганяння води та гною, 35 см, Kerbl
SKU
291271
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291271 |
| Старий код SKU | 10-5501-001 |
| Код постачальника | 291271 |
| Основний EAN-13 | 4018653054031 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1000 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 0.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.159 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
| Висота коробки | 13.5 cm |
| довжина коробки | 36.5 cm |
| Вага коробки | 15.995 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
