Гумова швабра для зганяння води та гною, 46 см, Kerbl
SKU
29288
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29288 |
| Старий код SKU | 01-6367 |
| Код постачальника | 29288 |
| Основний EAN-13 | 4018653141038 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Szwecja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.015 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
