Хірургічні голки розмір 2, 3/8 вигнуті, 75 х 1,4 мм, 12 шт, Kerbl
SKU
2271
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2271 |
| Старий код SKU | 09-2011 |
| Код постачальника | 2271 |
| Основний EAN-13 | 4018653220719 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183290 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Feuerstein GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.015 kg |
| Ширина коробки | 7.2 cm |
| Висота коробки | 3 cm |
| довжина коробки | 10.3 cm |
| Вага коробки | 0.139 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
