Іграшка для кота пальма на сизалевій підставці з пір'ям, 33 см, Kerbl
SKU
82603
- з 2 м'ячиками
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82603 |
| Код постачальника | 82603 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826034 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z kocimiętką |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/480 |
| Чиста ширина продукту | 18.5 cm |
| Чиста висота продукту | 18.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.344 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 2.064 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
