Іграшка для кота, вудка з рибкою, 40 см, Kerbl
SKU
81674
- іграшка для кішки
- зроблена з еко-пробки
- з пір'яним хвостом
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81674 |
| Код постачальника | 81674 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653140567 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 3/144 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 21.6 kg |
| Ширина коробки | 49 cm |
