Іграшка для птахів, підвісна, дерев'яна, 40 см, Kerbl
SKU
83133
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83133 |
| Код постачальника | 83133 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653831335 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.124 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 8.928 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
