Іграшка М'яч з мотузками для собак, 30 см, Kerbl
SKU
80797
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80797 |
| Код постачальника | 80797 |
| Код CN | 56079090 |
| Основний EAN-13 | 4018653992111 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Тимчасово немає в наявності |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 3/72 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.175 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 13.492 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
