Іграшка м'яч з шипами для собак, 12 см, Kerbl
SKU
83511
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83511 |
| Код постачальника | 83511 |
| Код CN | 95066990 |
| Основний EAN-13 | 4018653835111 |
| Діаметр | 12 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/540 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.178 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 73 cm |
| Вага коробки | 6.408 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
