Іграшка-пищалка Бургер Rex для собак, 11 см, Kerbl
SKU
83523
- матеріал: вініл
- з SQUEAKER
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83523 |
| Код постачальника | 83523 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 9003687361007 |
| Діаметр | 11 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.078 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 5.616 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
