Іграшка-пищалка Корова/Свиня/Осел для собак, латекс, 20 см, Kerbl
SKU
81471
- набір різних фігурок
- матеріал: латекс
- пищащі іграшки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81471 |
| Код постачальника | 81471 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653066928 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/144/1296 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.056 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 2.688 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
