Канюля голка HSW-PREMIUM®, з адаптером Luer-Lock, 2,0 x 40 мм, 10 шт
SKU
36122
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 36122 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4035873000716 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183210 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100/5000 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 36122 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Старий код SKU | 09-0168 |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 7.888 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 1.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
