Канюля голка HSW-PREMIUM®, з різьбовою насадкою, 2,0 х 25 мм, 10 шт
SKU
3620
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 3620 |
| Старий код SKU | 09-0059 |
| Код постачальника | 3620 |
| Основний EAN-13 | 4035873000969 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183210 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100/5000 |
| Чиста ширина продукту | 9.2 cm |
| Чиста висота продукту | 1.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 8.532 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
