Карабін з кутовим вертлюгом для стрічки, оцинкований, блістер, Kerbl
SKU
12506/1
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
|---|---|
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/150 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.147 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
