Кільце проти самовидавлювання для ВРХ Krause, 2 шт, Kerbl
SKU
134/2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 1342 |
| Код постачальника | 134/2 |
| Основний EAN-13 | 4018653080375 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 76169990 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75 |
| Чиста ширина продукту | 12.8 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.171 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
