Кільце проти самовисмоктування для корів SuckStop Muller, пластикове, біле, велике, 2 шт., Kerbl
SKU
13142/2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 13142/2 |
| Старий код SKU | 01-0721 |
| Код постачальника | 13142/2 |
| Колір виробника | білий |
| Основний EAN-13 | 4018653988084 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/105 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.063 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 7.058 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
