Кільце проти самовисмоктування, металеве, середнє, 80 х 50 мм, Kerbl
SKU
1321
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1321 |
| Старий код SKU | 01-2513 |
| Код постачальника | 1321 |
| Основний EAN-13 | 4018653130216 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/350/4200 |
| Чиста вага продукту | 0.076 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 26.6 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
