Комплект запчастин для антибрика 114 і 1143, 2 пружини + 2 ковпачки, Kerbl
SKU
1142
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1142 |
| Старий код SKU | 01-2656-003 |
| Код постачальника | 1142 |
| Основний EAN-13 | 4018653110423 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/250 |
| Чиста ширина продукту | 6.4 cm |
| Чиста висота продукту | 3.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.1 cm |
| Чиста вага продукту | 0.055 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
