Контейнер для сухого корму, 46 х 32 см, 23 л (8 кг), сріблястий, Kerbl
SKU
82268
- 37 x 32 x 46 см
- з високоякісного пластику
- можливість використання для харчових продуктів
- для зберігання сухого корму
- у комплекті з щільно закриваючою кришкою
- захищає від забруднень, комах і «самообслуговування»
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82268 |
| Код постачальника | 82268 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507703001 |
| Ємність/Об'єм | 8 kg, 23 L |
| Діаметр | 32 cm |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/108 |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 46 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.85 kg |
| Маса нетто | 0.85 kg |
| Висота коробки | 76 cm |
| довжина коробки | 32.5 cm |
| Вага коробки | 5.1 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
