Контейнер для сухого корму, 61 х 40 см, 46 л (16 кг), сріблястий, Kerbl
SKU
82269
- 44,5 x 40 x 61 см
- з високоякісного пластику
- можливість використання для харчових продуктів
- для зберігання сухого корму
- у комплекті з щільно закриваючою кришкою
- захищає від забруднень, комах і «самообслуговування»
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82269 |
| Код постачальника | 82269 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507705005 |
| Ємність/Об'єм | 16 kg, 46 L |
| Діаметр | 40 cm |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/84/2688 |
| Чиста ширина продукту | 44.5 cm |
| Чиста висота продукту | 44.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 61 cm |
| Чиста вага продукту | 1.55 kg |
| Маса нетто | 1.55 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 88.5 cm |
| Вага коробки | 9.3 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
