Лопата для снігу та зерна, з алюмінієвим держаком і D-подібною ручкою, пластмасова, 42 х 40 см, Kerbl
SKU
296710
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 296710 |
| Код постачальника | 296710 |
| Основний EAN-13 | 4018653926949 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82011000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/50 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 165 cm |
| Чиста вага продукту | 1.35 kg |
| Маса нетто | 1.35 kg |


