Лопата для снігу та зерна, з держаком, 41 х 33 см, Kerbl
SKU
29670
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29670 |
| Старий код SKU | 10-5235 |
| Код постачальника | 29670 |
| Основний EAN-13 | 4018653296707 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82011000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/50 |
| Чиста ширина продукту | 36 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 168 cm |
| Чиста вага продукту | 0.95 kg |
| Маса нетто | 0.95 kg |


