Лопата для снігу та зерна з посиленою кромкою, з алюмінієвим черенком і D-подібною рукояткою, 41 х 33 см, Kerbl
SKU
29667
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29667 |
| Код постачальника | 29667 |
| Основний EAN-13 | 4018653296677 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/25 |
| Чиста ширина продукту | 33.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 176 cm |
| Чиста вага продукту | 1.69 kg |
| Маса нетто | 1.69 kg |


