Лопата франкфуртська загнута, з держаком, червона, Kerbl
SKU
29508
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29508 |
| Старий код SKU | 10-5255 |
| Код постачальника | 29508 |
| Основний EAN-13 | 4018653295083 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82011000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/100 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 156 cm |
| Чиста вага продукту | 1.779 kg |
| Маса нетто | 1.78 kg |
