М'яка соска Little Softy, біла, 5 шт, Kerbl
SKU
27120/5
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27120/5 |
| Старий код SKU | 03-0090 |
| Код постачальника | 27120/5 |
| Основний EAN-13 | 4018653137611 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40149000 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.093 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
