Металева пластина для скребка для підлоги, 30 см, Kerbl
SKU
29266
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29266 |
| Старий код SKU | 10-5516-001 |
| Код постачальника | 29266 |
| Основний EAN-13 | 4018653292662 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 0.1 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.341 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 17.851 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
