Миска з нержавіючої сталі, з гвинтовим кріпленням, 600 мл, Kerbl
SKU
83971
- з кріпленням на болти
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83971 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653839713 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 600 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/720 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83971 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 27 cm |
| Вага коробки | 1.755 kg |
| Ширина коробки | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.138 kg |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
