Молочний сепаратор, в комплекті, 12 л, Kerbl
SKU
15903
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15903 |
| Старий код SKU | 01-6019 |
| Код постачальника | 15903 |
| Основний EAN-13 | 4018653131237 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84342000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ємність/Об'єм | 12 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Об'єм | 12 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 32 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 2.101 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
| Висота коробки | 67 cm |
| довжина коробки | 84 cm |
| Вага коробки | 25.212 kg |
| Маса нетто | 2.1 kg |
Attachments and documentation

