Набір хірургічних голок, розміри 1 + 4 + 7 (по 4 шт), Kerbl
SKU
2278
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2278 |
| Старий код SKU | 09-2017 |
| Код постачальника | 2278 |
| Основний EAN-13 | 4018653220788 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183290 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Feuerstein GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 0.1 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.008 kg |
| Ширина коробки | 7 cm |
| Висота коробки | 3 cm |
| довжина коробки | 10.3 cm |
| Вага коробки | 0.108 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
