Нашийник для прив'язі бичків 150 х 5 см, з подвійним ланцюгом з карабіном і закрутками, 6 мм, Kerbl
SKU
12410
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12410 |
| Старий код SKU | 01-2180 |
| Код постачальника | 12410 |
| Основний EAN-13 | 4018653073490 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200 |
| Чиста ширина продукту | 11.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 150 cm |
| Чиста вага продукту | 1.45 kg |
| Маса нетто | 1.45 kg |


