Нашийник для прив'язі молодняка, з плоских ланок 53 см, 6 кілець 50 х 8 мм, Kerbl
SKU
1291
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1291 |
| Старий код SKU | 01-2208 |
| Код постачальника | 1291 |
| Основний EAN-13 | 4018653120910 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 53 cm |
| Чиста вага продукту | 0.632 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 19.5 kg |
| Маса нетто | 0.63 kg |
