Нашийник з простою круглою пряжкою, 40 x 650 мм, чорно-жовтий, Kerbl
SKU
27556
- Матеріал: виготовлений із високоякісного 100% поліестеру, безпечного для шкіри
- Довговічність: стійкий до зносу та ультрафіолетового випромінювання
- Пряжка: надійна металева пряжка з латунним покриттям, що забезпечує міцність і довговічність
- Функціональність: оснащений шнурком для надійного кріплення дзвіночка
- Колір: чорний-жовтий
Чудовий вибір для тих, хто цінує якість і надійність.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27556 |
| Старий код SKU | 03-0113 |
| Код постачальника | 27556 |
| Основний EAN-13 | 4018653275566 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 0.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 73.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.117 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 6.194 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
