Недоуздок для альпак, регульований, червоний, Kerbl
SKU
27197
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27197 |
| Старий код SKU | 03-0077 |
| Код постачальника | 27197 |
| Колір виробника | червоний |
| Основний EAN-13 | 4018653291979 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Indie |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 30.5 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 15.962 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
