Недоуздок для альпак, регульований, синій, Kerbl
SKU
27196
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27196 |
| Старий код SKU | 03-0076 |
| Код постачальника | 27196 |
| Основний EAN-13 | 4018653271964 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Indie |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.143 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 14.3 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
