Ніж для копит, лівий, дуже вузьке лезо, Aesculap
SKU
GTA321
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | GTA321 |
| Старий код SKU | 01-6297 |
| Код постачальника | GTA321 |
| Основний EAN-13 | 4018653270332 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82055980 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100/2100 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 2.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Ширина коробки | 24.5 cm |
| Висота коробки | 5.5 cm |
| довжина коробки | 25.5 cm |
| Вага коробки | 0.86 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
