Ніж для копит правий, вузьке лезо, довгий, Aesculap
SKU
GTA310
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | GTA310 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653270004 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 82055980 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100/1500 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | GTA310 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 5 cm |
| довжина коробки | 24.5 cm |
| Вага коробки | 0.77 kg |
| Ширина коробки | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
