Ніж для копит SuperProfi, односторонній, лівий, вузький, Kerbl
SKU
16815
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16815 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653168158 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 82055980 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 16815 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Старий код SKU | 01-3178 |
| Висота коробки | 6.5 cm |
| довжина коробки | 22.5 cm |
| Вага коробки | 0.75 kg |
| Ширина коробки | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
