Оцинкований ланцюг, без вертлюга, 65 см х 7 мм, Kerbl
SKU
12312
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12312 |
| Старий код SKU | 01-2213 |
| Код постачальника | 12312 |
| Основний EAN-13 | 4018653123126 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/20/1600 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 65 cm |
| Чиста вага продукту | 0.675 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Висота коробки | 14.5 cm |
| довжина коробки | 31.5 cm |
| Вага коробки | 14.5 kg |
| Маса нетто | 0.68 kg |
