Оцинкований ланцюг, без вертлюга, 70 см х 8 мм, Kerbl
SKU
12313
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12313 |
| Старий код SKU | 01-2214 |
| Код постачальника | 12313 |
| Основний EAN-13 | 4018653123133 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/20/600 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 1.022 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 22 kg |
| Маса нетто | 1.02 kg |
